Posts Tagged ‘podzemí’

Album samolepek

Na oficiálním českém fóru hry se objevila zpráva, že nadcházející update hry přinese novinky, které jistě potěší všechny hráče. Jedná se o sbírání samolepek do alba. Album nálepek bude možno zakoupit v čaroobchodě jen za 25 zlatých, což jsou pro trochu vyšší level jen drobné.

Číst dál »

Seznam cechovních podzemí

Hráč Backslasher na oficiálním fóru hry Shakes and Fidget pěkně zpracoval seznam cechovních dungeonů. Jak jistě víte, tak cechovní podzemí jsou novým prvkem hry, které přinesl patch 1.60. Níže naleznete seznam monster spolu s jejich HP a třídou. U každého dungeonu je uveden počet zlatých, které cech musí dát dohromady, aby se mohl na výpravu vydat. Úplně vespod pak najdete odměny, která za pokoření finálního bose získáte.

Číst dál »

Patch 1.60 přinese novinky

Vývojáři se poslední dobou velmi činní, za co je velmi chválím. Máme tu další novinku. Ve velmi krátké době bude nainstalován patch 1.60 do online pařby Shakes and Fidget. Update 1.60 sebou přinesl očekávanou novinku Cechovní podzemí. Všem RPG ulítlákům přeji příjemnou zábavu.

  • Princip fungování cechovního podzemí je velmi podobný cechovním válkám. Vůdce nebo důstojník naplánuje útok ve zvolený čas.
  • Cech bojuje proti monstru podobně jako v cechovních válkách
  • Pro započetí útoku musí mít vůdce nebo důstojník min. lvl 50.
  • Nově byl do statu cechu přidán stat prodvižení, což je počet pročištěných podlaží
  • Každá podzemí výprava bude cech něco stát. Čím vyšší podlaží, tím více :(
  • Účastnit se podzemních cechovních výprav mohou jen hráči, kteří jsou v cechu více jak 24 hodin.
  • Jako odměnu cech obdrží věhlas a hráči zkušenosti.

Seznam všech podzemí

Na oficiálním foru hry Shakes and Fidget jsem našel užitečný seznam všech podzemí včetně Bosů a jejich atributů (síla, obratnost, inteligence, výdrž, životy, level). Seznam jsem složitými algoritmy :D přepracoval do přehledných tabulek, takže se jimi nyní budete moci kochat i Vy.

Číst dál »